Про нас

Чому KONG SUSHI? Тому що KONG SUSHI — японська культура у тебе вдома разом з Конга!

KONG SUSHI — це велика сім'я, яка розділяє усі найкращі моменти з найріднішими та незмінно слідує своїм традиціям і принципам.

Ти можеш відчути себе частиною цієї сім'ї, насолодитися атмосферою, зловити дзен та підкорити міські джунглі разом Конга. І звичайно, покуштувати роли, пронизаними свіжими та корисними ігнрідієнтами.

Меню поєднує в собі весь досвід нашого суші-шефа та екзотичні рецепти японської кухні, і в цьому криється один із секретів успіху. Ти точно зможеш знайти те, що тобі до душі. Чи то солодкі роли, веганські, з пікантними нотками спайсі соуса, класичні або для справжніх сирних гурманів. А наші фірмові роли KING KONG з креветкою вже давно полонили смакові рецептори усіх наших відвідувачів. І не тільки смаком, а ще й щедрими порціями. Одним словом, справжнісінький гастрономічний оргазм.

Втім, краще побачити і спробувати на власні очі;)

Ласкаво просимо у KONG SUSHI!


Цінності компанії

Лідерство
Лідерство, орієнтоване на прагнення бути першими і кращими в усьому, що ми робимо: найкраща кухня, краще обслуговування, кращий колектив однодумців.
Ми впевнені, що прагнення до лідерства дозволяє багато чого досягти. Тому ми заохочуємо колектив за високі результати роботи, професійну допитливість і професійний розвиток.

Служіння людям
Наша основна цінність - це клієнт, задоволення його потреб.
Ми поважаємо наших клієнтів, тому приділяємо першорядну увагу якості обслуговування, створюємо сервіс, гідний захоплення і наслідування.
Ми прагнемо «зарядити» наших клієнтів позитивною енергією, створити їм гарний настрій, підтримуємо в наших ресторанах атмосферу щирості, доброзичливості і радості.

Чесність
Ми прагнемо до того, щоб зовнішня і внутрішня політика компанії була зрозуміла і прозора, дотримуємося домовленості, виконуємо обіцянки.
Ми орієнтовані на довгострокову взаємовигідну співпрацю з клієнтами і партнерами мережі, щоб працювати з нами було надійно і зручно. Ми знаємо, що висока репутація компанії створюється роками напруженої праці всіх співробітників, а зруйнуватися може через невірне вчинку одного.
Ми пам'ятаємо, що за діями одного співробітника судять про всю компанію, яку б посаду він не обіймав, що в роботі з клієнтами і партнерами не буває дрібниць, якими можна знехтувати.

Команда
Дана цінність визначає прагнення нашої ресторанної мережі вкладати все знання і накопичений досвід в розвиток співробітників, розкриття їх потенціалу та мотивації. Це означає, що кожен співробітник важливий і цінний для нас.
Прагнучи до лідерства в ресторанному бізнесі ми декларуємо командну роботу, як цінність, невіддільну від взаємної підтримки і поваги, які об'єднують усіх членів команди.
Ми ставимо перед собою складні, цікаві цілі, досягти які можна тільки РАЗОМ, СПІЛЬНО, КОМАНДНО!